Hakkımızda

SWOLX İŞ AYAKKABILARI olarak biliyoruz ki insanlar hayatlarında ve çalışma alanlarında daha iyi korunduğunda, daha kaliteli ekipmanlarla donatıldığında ve daha iyiye sahip olduğunda çok daha verimli ve başarılıdırlar. Ayakkabı sektöründe 27 yılda kazandığımız bu bilinci 10 yıldır ürettiğimiz iş ayakkabıları ile iş güvenlik sektörüne taşıyoruz.

Her zaman en yüksek kaliteyi ve güvenliği hedefleyerek DAHA SAĞLAM ADIMLAR ile ilerlemenin verdiği gururla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Ayakkabılarımızı son teknoloji ile üretilen malzemeler ile donatarak sizlere güvenin yanı sıra daha hafif daha konforlu daha tarz iş güvenlik ayakkabıları sunuyoruz.

İstanbul ve Çankırı’da bulunan fabrikalarımızda 70’i aşkın personelimiz ile sizi anlıyor DAHA SAĞLAM ADIMLAR atmanız için tüm gücümüz ile çalışıyoruz.

Sitemizde size daha iyi hizmet verebilmek için çerezler kullanılmaktadır. Sitemizde kalmayı sürdürerek çerez kullanımına izin vermektesiniz. Kişisel verilerin korunması kanunu ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.